




Контактор 25A, 2НЗ, 230В, Контактор модульный, Hager, (ESC226)
Наберіть нас або напишіть нам: 063-761-75-61 (Viber) / 097-488-53-28 (Viber) / 631688673@ukr.net

Оновлена лінійка модульних контакторів до 63А включає стандартні (Eco) та безшумні контактори, які можуть застосовуватись у цивільному будівництві. Оновлені контактори Eco (Ек) відрізняються зниженим споживанням струму та, таким чином, зниженим нагріванням поверхні. Дані контактори застосовуються для комутації електричних ланцюгів освітлення, опалення, вентиляції тощо, а також можуть використовуватися в релейних схемах керування. Розширено асортимент безшумних контакторів Hager. Це ідеальне рішення для безшумної експлуатації таких об'єктів як лікарні, готелі, житла та багато іншого.
Компанія Hager - один із найбільших європейських виробників електроустановчих виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виготовляє модульну апаратуру – у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва – відмінна особливість техніки Hager. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки всі вироби Hager виготовляються безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями
- Лампи галогенні та розжарювання
- Люмінесцентні трубчасті (енергозберігаючі, одиночні та здвоєні, компенсовані та ні, з елетронними трансформаторами)
- Газорозрядні лампи (високого тиску ртутні та натрієві, металогалогенові скроневого та низького тиску, компенсовані та ні.)
- резистивні навантаження категорія АС7а
- Індуктивне навантаження категорія АС7b Для зменшення взаємного теплового впливу контакторів, встановлених один за одним, рекоменується використовувати проставку LZ060
- Це потужні інструменти незамінні для керування пристроями освітлення, опалення, вентиляції тощо
- Категорії застосування АС7а -240В АС (1п/2п) / 440В АС (3п/4п)
- Усі клеми під хрестову викрутку PZ2
- Можливе встановлення додаткового контакту та кришок для пломбування
- Стандарт EN 61095
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
| Частота: | 50 Hz |
| Номінальна напруга ізоляції: | 250 V |
| Операційна напруга при змінному струмі: | 230 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4 kV |
| Номінальний струм: | 25 A |
| Номінальний термічний струм: | 25 A |
| Номінальний робочий струм АС7 категорія А: | 25 A |
| Номінальний робочий струм АС7 категорія В: | 8,5 A |
| Пускова потужність, що поглинається: | 10,7 VA |
| Споживання електроенергії: | 2,9 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 3 W |
| Розсіювана потужність на кожний контакт: | 1,5 W |
| Потужність контакту при 230 В в AC7 категорія В: | 880 W |
| Час реакції при відкритті: | 15 ms |
| Час відповіді при закритті: | 25 ms |
| Електрична тривкість кількості циклів: | 30000 |
| Кількість механічних процесів: | 100000 |
| Глибина встановленого виробу: | 60 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 17,85 mm |
Керування люмінесцентними лампами
| Макс. навантаження, люмінесцентні лампи паралельно скомпенсовані: | 810 VA |
| - при паралельному включенні: | 1990 VA |
| Макс. навантаження, люмінесцентні лампи: | 950 VA |
Керування лампами розжарювання
| Максимальна потужність лампи розжарювання: | 1900 W |
| Момент затяжки: | 1,2 Нм |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 6мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1 - 10 мм² |
| Тип контактів: | 2 НЗ |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
| Локальне/ручне керування: | ні |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Захисне виконання ІР: | IP2X |
| Робоча температура: | -10…50 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Количество фаз | 1 |
| Коммутационная износостойкость | 30000 циклов |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Материал корпуса | Термопластик, Пластик, Латунь |
| Механическая износостойкость | 1000000 циклов |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Наличие корпуса | Да |
| Номинальное напряжение катушки | 230 В |
| Номинальный ток | 25 А |
| Сечение подключаемых проводов | 25 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип контактора | Нереверсивный |
| Тип крепления | Винтовое |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 631688673@ukr.net | |
| Артикул производителя | ESC226 |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
| Тип контактов | 2НЗ |
- Цена: Цену уточняйте






