




Додатковий контакт 1НВ+1НЗ, Higer, (ESC080)
Наберіть нас або напишіть нам: 063-761-75-61 (Viber) / 097-488-53-28 (Viber) / 631688673@ukr.net

Додатковий контакт Hager ESC080 з одним нормально відкритим та одним нормально закритим контактами встановлюється зліва на всі реле та контактори Higer, за винятком одномодульних безшумних контакторів.
Модульне виконання за допомогою установки Hager ESC080 дозволяє складати максимально компактну схему для керування насосом свердловини, освітлювальних приладів, системою вентиляції. Автоматичне включення пристроїв дає можливість автоматичного керування електричними обігрівачами відповідно до температури в будинку. У цьому випадку після прийому сигналу контактор подає напругу на ланцюг живлення обігрівачами терморегулятора температури. Гвинтові втулкові клеми, які монтуються хрестовою викруткою PZ2, забезпечують безпечне підключення кабелю.
Компанія Hager - один із найбільших європейських виробників електроустановчих виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виготовляє модульну апаратуру – у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва – відмінна особливість техніки Hager. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки всі вироби Hager виготовляються безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 240 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4 kV |
Електричний струм
| Дозволений струм по AC1: | 6 A |
| Номінальний струм: | 6 A |
Потужність
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 0,1 W |
Витривалість
| Електрична тривкість кількості циклів: | 30000 |
| Кількість механічних процесів: | 1000000 |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 60 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 11 mm |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 6мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1 - 6 мм² |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип контактів: | 1НЗ + 1НВ |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Клас захисту: | Клас захисту IІ |
Умови використовування
| Робоча температура: | -10…50 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 6 А |
| Тип контактов | 1NC1NO |
| Пользовательские характеристики | |
| 631688673@ukr.net | |
| Артикул производителя | ESC080 |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальное сечение провода | 6 |
| Минимальное сечение провода | 1 кв. мм |
| Напряжение | 240 В |
| Способ монтажа | Винтовой |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
| Тип зажымов | Винтовые |
| Цвет корпуса | Серый |
- Цена: Цену уточняйте







