




Розетка с установкой на DIN-рейку. 250 В/16А, Hager, (SN016)
Наберіть нас або напишіть нам: 063-761-75-61 (Viber) / 097-488-53-28 (Viber) / 631688673@ukr.net

Призначена для встановлення в розподільчий щит та служить для підключення переносного світильника або електричного інструменту малої потужності під час профілактичних та ремонтних робіт в електричному збиранні за місцем встановлення
Компанія Hager - один із найбільших європейських виробників електроустановчих виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виготовляє модульну апаратуру – у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва – відмінна особливість техніки Hager. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки всі вироби Hager виготовляються безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями.
- Номінальна напруга: 230 В
- Номінальний струм: 16 А
- Частота: 50/60 Гц
- Кількість полюсів: 2
- Кількість займаних модулів: 2,5
- Тип затискачів: гвинтові
- Перетин проводів, що підключаються: 6 мм кв для гнучких; 10 мм кв для твердих
- Висота: 83 мм
- Ширина: 43,75 мм
- Глибина: 58 мм

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Заземление | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Сталь |
| Напряжение | 250 В |
| Номинальный ток | 16 А |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 58 мм |
| Ширина | 43.7 мм |
| Додаткова информация | |
| 631688673@ukr.net | |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | SN016 |
| Основные | |
| Способ установки | на din рейку |
- Цена: от 525,55 ₴







