ОРИГИНАЛ








IME08-04NNSZW2S IME12-08NPSZCOS IME08-02BPSZTOS IME08-1B5PSZTOS IME12-02BNSZW2S IME12-04NPSZW2S IME18-08BNSZW2
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Індуктивний датчик IME08-04NNSZW2S IME12-08NPSZCOS IME08-02BPSZTOS IME08-1B5PSZTOS IME12-02BNSZW2S IME12-04NPSZW2S IME18-08BNSZW2K IME08-04NNOZW2S
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип корпусу | Циліндричний з різьбою |
| Конструкція корпусу | Стандарт |
| Розмір різьби | M8 x 1 |
| Діаметр | Ø 8 mm |
| Відстань спрацьовування Sn | 4 mm |
| Відстань спрацьовування забезпечено Sa | 3,24 mm |
| Монтаж | З виступаючою частиною |
| Частота перемикання | 4.000 Hz |
| Вид підключення | Кабель, 3-жильний, 2 m |
| Тип вихідного сигналу | PNP |
| Функція виходу | Нормально відкритий |
| Електричне виконання | Пост. струм, 3-проводний |
| Ступінь захисту | IP 67 1) |
| Виробник | Sick |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keyence |
| Страна производитель | Япония |
| Габаритные размеры | |
| Вес, г | 20 |
- Цена: от 780 ₴


