




Дифавтомат 1P+N 6kA С-16A 10mA тип A, Дифференциальный автомат, Hager, (ACA966D)
Наберіть нас або напишіть нам: 063-761-75-61 (Viber) / 097-488-53-28 (Viber) / 631688673@ukr.net

Диференціальний автомат Hager – це сучасні високоякісні прилади електричного захисту. Даний прилад поєднує в собі два захисні пристрої: автоматичний вимикач, який забезпечує захист від перевантажень та короткого замикання, та модуля диференціального захисту, що захищає людину від ураження електричним струмом. Надійність підключення та ефективний захист. Вони захищають кабелі від перегріву та людини від ураження електричним струмом. Всі прилади виготовлені відповідно до західноєвропейських стандартів якості та відрізняються простотою та надійністю монтажу.
Компанія Hager - один з найбільших європейських виробників електронастановних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру, - у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки усі вироби Хагер робляться безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями.
- Надійний монтаж апаратів на дин-рейку за допомогою міцних кліпс
- Захист від дотику (IP2x) у т.ч. при використанні фазних шин
- Захист від неправильного під'єднання жил за рахунок використання клем із захисною шторкою з діелектричним шаром
- Можливість підключення додаткових пристроїв
- Індикатор струму витоку дозволяє миттєво визначати, чи спрацював блок ВДТ при виникненні диференціального струму або натискання кнопки «Тест»
- Індикатор положення контактів вказує, розімкнуті або замкнуті контакти блоку ПЗВ
- Безпечна робота під напругою при використанні викрутки із ізольованим жалом
- Можливість пломбування апаратів та клем


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Коммутационная износостойкость | 2000 циклов |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное сечение провода | 25 кв. мм |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Механическая износостойкость | 2000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Время-токовые характеристики | C |
| Количество модулей | 2 шт |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Нейтраль | Да |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 6000 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 240 В |
| Номинальный отключающий дифференциальный ток | 10 мА |
| Номинальный ток | 16 А |
| Условия использования | А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 631688673@ukr.net | |
| Артикул производителя | ACA966D |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
| Тип полюса: | 1P+N |
- Цена: Цену уточняйте






