




Переключатель ввода резерва, 250В/63A, 1+N, Hager, (SF263)
Наберіть нас або напишіть нам: 063-761-75-61 (Viber) / 097-488-53-28 (Viber) / 631688673@ukr.net

Перемикач введення резерву SF263 63 А від всесвітньо відомого виробника модульного обладнання Hager використовується в житлових та офісних приміщеннях при температурі від -20 до 50°С. Рубильник встановлюється в розподільчий щит на DIN-рейку і перемикає електричне навантаження між двома незалежними джерелами живлення. які забезпечують легкість в експлуатації. Перемикачі введення резерву слугують для перемикання основного навантаження на резервне електроживлення.
Компанія Hager - один з найбільших європейських виробників електронастановних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру, - у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва відмітна особливість техніки Hager. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки усі вироби Hager робляться безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями.
|
Перемикач вводу резерва, 250В/63A, 1+N Кількість полюсів: |
2 P |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 V |
| Номінальний струм: | 63 A |
| Номінальний робочий струм АС21: | 63 A |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 3,6 W |
| Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: | 5000 |
| Кількість механічних процесів: | 100000 |
| Глибина встановленого виробу: | 72 mm |
| Висота встановленого виробу: | 90 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 71,5 mm |
| Момент затяжки: | 2.9 Нм |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 25 мм² |
| Тип контактів: | Перемикач з нульовою точкою |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Робоча температура: | -20…50 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |

Hager здобув ім'я професіонала в сфері електроінсталяцій для житлової та комерційної нерухомості і це не просто так.
Протягом десятиліть, компанія пропонує різноманітні системні рішення, які відрізняються високою якістю та інноваційністю продуктів, принципом модульності, простотою встановлення та обслуговування, а також вишуканим дизайном!
Найбільші заводи розташовані у Німеччині та у Франції, виробничі майданчики обладнані повчальними стендами, на виробництві регулярно зустрічають делегації з різних країн світу!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Коммутационная износостойкость | 5000 циклов |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал корпуса | Термопластик, Латунь, Пластик |
| Механическая износостойкость | 100000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Номинальный ток | 63 А |
| Сечение подключаемых проводов | 25 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 72 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Додаткова информация | |
| 631688673@ukr.net | |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | SF263 |
- Цена: Цену уточняйте







