




Переключатель ввода резерва, 400В/63A, 3+N, Hager, (SF463)
Наберіть нас або напишіть нам: 063-761-75-61 (Viber) / 097-488-53-28 (Viber) / 631688673@ukr.net

Трехпозиційний перемикач із середньою точкою SF463 Hager призначений для переключення однієї навантаження на різні джерела живлення. До прикладу, у котеджному будівельному господарстві, при розподілі живлення від мереж можна переключити навантаження всім будинкам на бензиновий або дизельний генератор тока. Переключення має вироблятися при повністю відключеному навантаженні! Технічні характеристики переключателя SF463 Hager Число полюсів: 4 (3 фази + N) Занимаемое место в щите: 8 модулей Робоче напруження: 400 В Частота мережі: 50/60 Гц Номінальний ток: 63 А Номінальне напруження ізоляції (Ui): 500 В Номінальне імпульсне напруження (Uimp): 4 кВ Світова індикація: відсутність Тип перемикача: Ричажковий. Перемикачі введення резерву слугують для перемикання основного навантаження на резервне електроживлення.
Компанія Hager - один з найбільших європейських виробників електронастановних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру, - у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва відмітна особливість техніки Hager. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки усі вироби Hager робляться безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями.
|
Перемикач вводу резерва, 250В/63A, 3+N Кількість полюсів: |
4 P |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 400 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 V |
| Номінальний струм: | 63 A |
| Номінальний робочий струм АС21: | 63 A |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 3,6 W |
| Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: | 5000 |
| Кількість механічних процесів: | 100000 |
| Глибина встановленого виробу: | 72 mm |
| Висота встановленого виробу: | 90 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 140 mm |
| Момент затяжки: | 2.9 Нм |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 25 мм² |
| Тип контактів: | Перемикач з нульовою точкою |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Робоча температура: | -20…50 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |

Hager здобув ім'я професіонала в сфері електроінсталяцій для житлової та комерційної нерухомості і це не просто так.
Протягом десятиліть, компанія пропонує різноманітні системні рішення, які відрізняються високою якістю та інноваційністю продуктів, принципом модульності, простотою встановлення та обслуговування, а також вишуканим дизайном!
Найбільші заводи розташовані у Німеччині та у Франції, виробничі майданчики обладнані повчальними стендами, на виробництві регулярно зустрічають делегації з різних країн світу!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Количество полюсов | 4 шт |
| Коммутационная износостойкость | 5000 циклов |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал корпуса | Термопластик, Латунь, Пластик |
| Механическая износостойкость | 100000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Номинальный ток | 63 А |
| Сечение подключаемых проводов | 25 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 72 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 631688673@ukr.net | |
| Артикул производителя | SF463 |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
- Цена: Цену уточняйте







