
ПЕРЕМИКАЧ 1-КЛАВІШ.,БІЛ.
Описание
Информация для заказа
Технічні характеристики
| назва діапазону | Cedar Plus |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Вимикач |
| функція | 1-полюсний на 2 напрямки |
| форма поставки | Повний комплект |
| Сигнальна лампа | Без сигнальної лампи |
| колір кришки | Білий |
| монтаж | Відкритий |
|---|---|
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Номінальний струм | 16 AX на 250 В змінний струм |
| тип клем | Підйомні клеми |
| ємність клемм | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| структура дроту | Гнучкий Жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Маса нетто | 0,097 кг |
| Сертифікація виробу | KEMA |
|---|---|
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP44 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 5,500 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,000 см |
| Довжина 1 упаковки | 8,000 см |
| Вага 1 упаковки | 101,800 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,500 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,500 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,500 см |
| Вага 2 упаковки | 1,113 кг |
| Тип 3 упаковки | S03 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 60 |
| Висота 3 упаковки | 30,000 см |
| Ширина 3 упаковки | 30,000 см |
| Довжина 3 упаковки | 40,000 см |
| Вага 3 упаковки | 7,075 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
|---|
- Цена: 237,44 ₴


