
РОЗЕТКА З\З.ТА ЗАХ.ШТ+ВИМИК 1-КЛ,СІРИЙ
Описание
Информация для заказа
Технічні характеристики
| найменування асортименту | Cedar Plus |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| форма поставки | Повний комплект |
| колір кришки | Сірий |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
|---|---|
| Кількість розеток | 1 |
| Функція перемикання | 1-полюсний вимикач |
| монатж | Відкритий |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Номінальний струм | 16 AX на 250 В змінний струм |
| тип клем | Гвинтові зажими |
| ємність клеми | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| структура дроту | Жорсткий Гнучкий |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Маса нетто | 0,196 кг |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Сертифікація виробу | KEMA |
|---|---|
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP44 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 5,000 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,000 см |
| Довжина 1 упаковки | 14,000 см |
| Вага 1 упаковки | 188,000 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 5 |
| Висота 2 упаковки | 9,500 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,500 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,000 см |
| Вага 2 упаковки | 1,042 кг |
| Тип 3 упаковки | S03 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 30 |
| Висота 3 упаковки | 30,000 см |
| Ширина 3 упаковки | 30,000 см |
| Довжина 3 упаковки | 40,000 см |
| Вага 3 упаковки | 6,658 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
|---|
- Цена: 413,98 ₴


