




Незалежний розчіплювач 230В/415 В, 1М, Hager, (MZ203)

Для збільшення функціональних здібностей і можливостей автоматичних вимикачів, Hager випускає велику кількість додаткових аксесуарів.
Компанія Hager виготовляє якісні, недорогі аксесуари для автоматичних вимикачів, ці пристрої дуже прості у використанні, при їхній допомозі можна додати Вашому автомату нові функції.
Компанія Hager - один з найбільших європейських виробників електронастановних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру, - у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення у поєднанні з французькою якістю виробництва відмітна особливість техніки Hager. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, оскільки усі вироби Hager робляться безпосередньо в Європі.
> Гарантована відповідність продуктовим стандартам
> Сертифікація незалежними організаціями.
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 / 415 V |
| Тип напруги живлиння: | AC/DC |
| Частота: | 50/60 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 4000 V |
| Напруга кола управління постійного струму: | 110 / 130 V |
| Операційна напруга при змнному струмі: | 230 / 415 V |
| Номінальна робоча напруга постійного струму: | 110 / 130 V |
Електричний струм
| Imin = f (U = 230 В AC): | 14 mA |
| Imin=f(U = 415 В АC) для силового ланцюга: | 32 mA |
Потужність
| Пускова потужність, що поглинається: | 15 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 25,3 W |
Відключення
| Час реакціі при відкритті: | 200 ms |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 68 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 18 mm |
Монтаж
| Момент затяжки: | 1,2 Нм |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 6 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 10 мм² |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…60 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| 631688673@ukr.net | |
| Артикул виробника | MZ203 |
| Довжина | 68 м |
| Додаткові умови | Оптовим покупцям передбачена система знижок! |
| Кількість додатків | 1 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Максимальний переріз дроту | 10 |
| Телефон (Vodafone) | (Viber), +380 (50) 010-36-92 |
| Телефон (lifecell) | (Viber), +380 (63) 761-75-61 |
| Телефон (Київстар) | (Viber), +380 (97) 488-53-28 |
- Ціна: Ціну уточнюйте







