




USB-розетка тип А+С 2,4 А крем Asfora
Опис
Інформація для замовлення
Технічні характеристики
| Діапазон | Asfora |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | USB-розетка |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Відтінок кольору | Кремовий |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
|---|---|
| Спосіб кріплення | Гвинтами Довгими монтажними лапками |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Кількість розеток | 2 |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 2 Порт USB 2.0 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 2.4 A |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Споживання енергії [Вт] | 0,075 В |
| Номінальна вихідна потужність | 12 В |
| Вхідна потужність | 12 В |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Центральна плата PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для жорсткий кабель(і) 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для гнучкий кабель(і) 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Термін служби в годинах | 30000 рік 12 В |
| Тип захисту | Захист від короткого замикання |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Mac iOS Мобільний/планшет Android Мобільний/планшет Windows |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина встановлення | 30,8 мм |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 EN 62684 EN 60950-1 |
|---|---|
| Директиви | 2006/95/EC - директива низької напруги 2004/108/EC - електромагнітна сумісність |
| Робоча температура навколишнього середови | 0…40 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…50 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Клас електричної ізоляції | Клас II |
| Тип 1 паковання | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 8,3 см |
| Ширина 1 паковання | 8,3 см |
| Довжина 1 упаковки | 4,3 см |
| Вага 1 упаковки | 93,0 г |
| Тип 2 паковання | S02 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 24 |
| Висота 2 упаковки | 15,0 см |
| Ширина 2 паковання | 30,0 см |
| Довжина 2 упаковки | 40,0 см |
| Вага 2 упаковки | 2,237 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
|---|
- Ціна: 2 234,57 ₴





