Продавець МIНЕРАЛ: купити електрику оптом розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
549 відгуків
promo_banner
+380 (50) 010-36-92
+380 (63) 761-75-61
+380 (97) 488-53-28
Оболонський район, Київ, Україна
МІНЕРАЛ - надійний постачальник електрики за оптовими цінами
Залишити відгук

Виробник кабелю та проводу - Запорізький завод кольорових металів (ЗЗЦМ)

Виробник кабелю та проводу - Запорізький завод кольорових металів (ЗЗЦМ)

Лідер по виробництву кабелю та проводу - Запорізький завод кольорових металів (ЗЗЦМ)

 

УКРАЇНСЬКИЙ КАБЕЛЬ СВІТОВОЇ ЯКОСТІ

Починаючи з 1991 року завод ЗЗКМ безперервно вдосконалює технології, розширює номенклатуру виробництва та географію збуту.

На сьогоднішній день, ЗЗКМ розробили конструкцію кабелів, здатних замінити зарубіжні марки кабельної продукції таких заводів, як LAPP GROUP, LEONI, 2M KABLO, TELDOR, BELDEN, NEXANS, Helukabel та інші.

Якість кабельно-провідникової продукції ЗЗКМ підтверджена у незалежних європейських лабораторіях.

Запорізький кабель має декларації відповідності RoHS; CPR; CE; VDE; Reach.

Саме висока якість зробила кабель ЗЗКМ популярним у таких країнах: Англія, Голландія, Німеччина, Хорватія, Туреччина, Чехія, Польща, Румунія, Греція, Італія, Франція, Данія, Молдова.

Із застосуванням кабелю даного заводу було реконструйовано Угорський державний оперний театр та аеропорт м. Рига. У 2020 році у Латвії збудовано Solar Park.

ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИРОБНИЦТВА

Особливістю підприємства є застосування повного циклу виробництва, включаючи первинне виробництво безкисневої мідної катанки найвищої якості.

Для виробництва мідної катанки використовуються катоди з міді марки М00к по ДСТУ ГОСТ 859, отримані методом електролітичного рафінування, що дозволяє отримувати струмопровідну жилу з певним запасом по опору і кращими показниками по вазі та зовнішньому діаметру.

Переділ з анода в катод дозволяє отримати електротехнічну мідь чистотою 99,9996 %.

Контроль якості здійснюється на кожному етапі виробництва.

Таким чином, не залучаючи сторонні компанії, виробник зміг досягти найвищого рівня якості та знизити витрати, щоб запропонувати кращий кабель за найкращою ціною.

НАДСУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Сучасне високоефективне обладнання дозволяє виготовляти кабель стабільно високої якості.

Maillefer, Фінляндія – №1 в екструзійному обладнанні в усьому світі (забезпечує рівномірну товщину ізоляції та ексцентриситет).

PS Costruzioni Meccaniche S.r.l., Італія – сучасна бухтовка.

Niehoff, Німеччина – № 1 в крутильному і волочильному обладнанні.

На Запорізькому заводі кольорових металів є єдиний в Україні профільний проектор Nikon (Японія) для визначення конструктивних розмірів кабельних виробів.

Продукція промаркована сучасними принтерами IMAJE та Domino (до 2 мм), що робить маркування довговічним.

Автоматизація виробництва з мінімальним людським втручанням дозволяє уникнути людського фактора, а отже звести вірогідність браку до 0.

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ

Лабораторія заводу атестована Державним підприємством «Запорізьким науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації», оснащена найсучаснішим обладнанням і методами вимірювання.

Дотримання технологічного процесу виробництва кабельно-провідникової продукції контролюється інженерно-технічним персоналом підприємства постійно, протягом усього виробничого циклу, а неухильне дотримання методів випробування від вхідного контролю матеріалів до відвантаження продукції – запорука високої якості нашої продукції.

ІЗОЛЯЦІЙНІ ТА ОБОЛОНКОВІ МАТЕРІАЛИ ПРОВІДНИХ ВИРОБНИКІВ

Кабельно-провідникова продукція виробництва Запорізького заводу кольорових металів виготовляється із застосуванням найсучасніших рецептур кабельних ПВХ пластикатів, адже рецептури пластикатів постійно вдосконалюються, підвищуються фізико-механічні та екологічні властивості.

Виробники, з якими співпрацює ЗЗКМ: Borealis AG, Fainplast Srl, Condor Compounds GmbH, Padana Chemical Compounds.

Кабельно-провідникова продукція Запорізького заводу кольорових металів відповідає Постанові КМУ №139 від 10 березня 2017 року «Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовини в електричному та електронному обладнанні» і директиві Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2015/863 / EU від 31.03. 2015 р. (RoHS III), що підтверджено протоколом випробування в акредитованій лабораторії європейського сертифікаційного центру EZU.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner